KURUMSAL

KURUMSAL

Sedefoğlu Metal Ltd şirketi olarak 2013 yılında sektöre giriş yapan firmamız çatı ve cephe kaplamaları tecrübesinin verdiği güçle kuruluşundan bu yana önemli projelere imzasını atmıştır. Adana Metal Sanayi girişinde bulunan 2500 metre² alana sahip fabrikamızda 600 m² idari binamız ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca firmamız alanında lider olan tedarikçi firmaların bölge distribitörü olup, diğer tüm distribütörler arasında satış ve ciro olarak birçok kere birincilikler kazanmış, başarılar elde etmiştir.

Fabrikamız makina parkurunda, trapez üretim makinası, boy kesme makinası, düz metal kenet makinası, cnc abkant ve giyotin makas makinalarımızla üretim yapmaktadır.

3 ana faaliyet alanımızdan,

İmalat ayağında; bünyesinde roll forming (metal sac işleme) makinaları ile ayda yaklaşık 600 ton sac işletmekte ve yapısal metal sac üretmektedir.

Uygulama ayağında; imal ettiği sac ve yardımcı malzemeleri, ayrıca alanında lider olan firmaların bayisi olarak, çatı ve yalıtım malzemelerini, taahhütünü üstlendiği projeler de kullanmaktadır.

Ticaret ayağında; yine aynı şekilde yalıtım sektöründe iddaalı firmaların distrübütörü olarak, kendi alt bayilerine, yurt içine ve yurt dışına toplam ve perakende olarak satış yapmaktadır.